Команда | Набір в приватну школу та садочок на 2020-2021 рік в Києві | NSS School
 • Замовити дзвінок
 • 044 334 63 53
 • вул. Миру, 5, Петропавлівська Борщагівка, м. Київ
 • info@nsschool.com.ua
 • Команда

  Евеліна Зламан
  Академічний директор
  Авторка методичних рекомендацій щодо організації проєктної діяльності та використання ІКТ в освітньому процесі. Досвід роботи на керівній посаді - 16 років. Досвід роботи вчителем початкових класів - 29 років. Спеціалізація “Педагогіка та методика початкового навчання”.
  Жуковська Світлана
  Заступник директора з навчально‑виховної роботи
  Педагогічний стаж – 10 років. Спеціалізація «Вчитель початкових класів, викладач англійської та німецької мови та літератури» та «Управління проєктами». Вчитель вищої категорії. Рецензувала підручники видавництва Пірсон Лонгман. Розробник та керівник міжнародного проєкту Еразмус по розробці та впровадженню навчальних програм з медіації, поширенню цінностей медіації в Нідерландах, Іспанії, Україні, Грузії та Азербайджані.
  Богаченко Галина
  Керівник кафедри іноземних мов
  Ігор Сердюк
  Системний адміністратор
  Досвід роботи вчителем початкових класів - 30 років. Працювала за технологію "Росток" та елементами системи Монтессорі. Спеціалізація "Вчитель початкових класів” та “Управління навчальним закладом”. У 2017 році була у складі комісії Міністерства освіти України, брала участь в оцінюванні навчальних досягнень учнів Італії, які навчаються в українських школах.
  Варгатюк Ліана
  Керівник кафедри початкової школи
  Психолог. Сімейний та дитячий психолог, медіатор, тренер. Розробниця курсу “Школа тьютора”, курсу «Future.You» для підлітків, численних майстер-класів та вебінарів. Спікерка на педагогічних та психологічних фестивалях та форумах. Досвід роботи в школі – 10 років. Спеціалізація “Психолог” та “Вчитель історії”.
  Лагода Ірина
  Практичний психолог
  Ірина Жукова
  Комунікаційна менеджерка