• Замовити дзвінок
 • 044 334 63 53
 • вул. Миру, 5, Петропавлівська Борщагівка, м. Київ
 • info@nsschool.com.ua
 • Команда

  Вища освіта. Педагогічний стаж – 13 років. Отримала сертифікат CELTA. Володіє сучасними освітніми технологіями. Використовує в роботі методи формування ключових компетентностей до організації навчально-виховного процесу. Виконує вимоги навчальних програм. Знання основ дитячої психології дозволяє знаходити підхід до кожної дитини, створювати в класі сприятливий психологічний клімат, атмосферу невимушеного спілкування.
  Демченко Ірина
  Виконуючий обов‘язки директора
  Досвід роботи вчителем початкових класів - 30 років. Працювала за технологію "Росток" та елементами системи Монтессорі. Спеціалізація "Вчитель початкових класів” та “Управління навчальним закладом”. У 2017 році була у складі комісії Міністерства освіти України, брала участь в оцінюванні навчальних досягнень учнів Італії, які навчаються в українських школах.
  Варгатюк Ліана
  Заступник директора з навчально-виховної роботи
  Має досвід роботи у приватному закладі «Flash». Ольга використовує різноманітні методи організації навчального процесу на уроках англійської мови, володіє технологіями творчої педагогічної майстерності з урахуванням особливостей навчального матеріалу і здібностей учнів, формує навички самостійно здобувати знання й застосовувати їх на практиці.
  Зарічанська Ольга
  Вчитель англійської мови
  Має вищу освіту. Закінчила НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», спеціальність комп’ютерні науки. Її уроки - це сриятливе середовище для розвитку особистості та розкриття потенціалу учня. За допомогою математики вчить дітей логічно думати та вирішувати реальні життєві задачі.
  Сергійчук Алла
  Вчитель математики, інформатики
  Досконало володіє іспанською мовою. На уроках використовує різні види мовленнєвої діяльності. Володіє комунікативною методикою викладання. Метою фахової діяльності педагога є формування стійкої мотивації до вивчення іноземної мови. Пріоритет надає комунікативно спрямованим завданням і вправам, які забезпечують оволодіння мовою як засобом спілкування.
  Даніель Альварес
  Викладач і носій іспанської мови
  Акторка драматичного театру та кіно, викладач акторської майстерності, сценічної мови.
  Марич Тетяна
  Керівник театральної студії
  Художник декоративно-прикладного мистецтва, кераміст, гончар. Займається керамікою більше 20-ти років. За час роботи викладачем в Київському Індустріальному коледжі створив ефективну систему навчальних програм по роботі з глиною. Багато учнів Василя продовжують розвиватись як самостійні майстри кераміки та створювати цікаві вироби для домашнього затишку та декоративного оздоблення інтер'єрів.
  Василь Поліщук
  Керівник студії мистецтв
  Має вищу освіту. Стаж роботи - 7 років. Проводить теоретичні та практичні навчальні заняття з музики, використовує новітні технології. Пані Дар'я розвиває в учнів творчий музичний потенціал, навчає основам музичного мистецтва відповідно до навчальних програм.
  Шишигіна Дар'я
  Вчитель музики, педагог-організатор
  Крашаниця Марина
  Вчитель початкових класів
  Має досвід роботи вчителя початкових класів в державній школі. На уроках використовує різні види діяльності в групах, парах, за допомогою яких діти вчаться працювати разом та йти на компроміси.
  Шумська Інга
  Вчитель початкових класів
  Макогоненко Олена
  Вчитель початкових класів
  Здобула кваліфікацію магістра з англійської мови та літератури у КПНУ імені Івана Огієнка. Сертифікований конфліктолог. Має власні розробки дидактичних матеріалів, створює авторські підручники та ігри.
  Мар'яш Катерина
  Вчитель англійської мови, історії, класний керівник
  Закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова, працювала в Київській дитячій академії мистецтв, гімназії «Пріоритет», ліцеї №157 м.Києва, у НЗО «Гімназія «Столиця». Нагороджена Грамотою Головного управління освіти і науки за багаторічну успішну творчу працю, високу професійну майстерність та впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес.
  Чемкарьова Людмила
  Вчитель укр.мови, літератури, зарубіжної літератури
  Корнієнко Дар'я
  Вчитель англійської мови
  Федько Іван
  Керівник гуртка "Шахи"
  Складає систему поточного і перспективного планування роботи з клієнтами, швидко реагує на вимоги та прохання. Як театр починається з гардеробу, так наша школа починається зі спілкування з цією чарівною красунею.
  Жукова Ірина
  Комунікаційна менеджерка