• Замовити дзвінок
 • 044 334 63 53
 • вул. Миру, 5, Петропавлівська Борщагівка, м. Київ
 • info@nsschool.com.ua
 • Часті запитання

  Запитання, які часто ставлять Міжнародній школі NSS

  Так, школа має державну ліцензію – кажучи офіційною мовою, «на право провадити освітню діяльність у сфері дошкільної освіти та загальної середньої освіти (початкової загальної освіти, базової загальної середньої освіти, повної загальної середньої освіти)». Етапи навчання такі: дитячий садочок (від 3 до 6 років), початкова школа (1-4 клас), середня школа (5-9 клас) і старша школа (10-12 клас).

  Набір на 2021/2022 навчальний рік проводиться лише до садочка, молодшої та середньої школи.  Набір до старшої школи планується з 2023/2024 навчального року.

  Так, ми забезпечуємо 50% шкільної програми саме англійською мовою. А ще до кожного класу прикріплений англомовний педагог. Він буде супроводжувати учнів впродовж всього дня. Вільне спілкування між учнями і вчителями відбуватиметься переважно англійською мовою. Заняття з носієм англійської є як додатковий вид занять.

  Так, кожен учень разом із батьками може обрати для вивчення другу іноземну мову: французьку, німецьку або іспанську. Вивчення другої іноземної мови входить у вартість навчання.

  Так, у нашій школі діє цілодобова політика відкритої реєстрації. Тож хай би які обставини склалися у вашій сім’ї, ви завжди можете привести дитину до нас, не чекаючи на початок нового навчального року у вересні. Ми приймаємо нових вихованців до садочка та учнів  до школи у будь-який час протягом навчального року.

  Діти, які будуть зараховані до груп дошкільної підготовки та до першого класу, беруть участь у співбесідах з педагогами та психологом. Вступне тестування займає не більше 30 хвилин.

  Ті, хто вступає до 2-8 класів, мають пройти співбесіди на рівень академічних знань зі шкільних предметів. Звісно, рівень академічної підготовки дитини є одним із критеріїв – але він не є вирішальним.

  Ми заохочуємо наших учнів носити шкільну форму, адже гарний фірмовий одяг – це частина іміджу навчального закладу. Дизайн костюмів спеціально для нашої школи розробляє український дизайнер. Ми також запропонуємо школярам різноманітний вибір шкільних іміджевих речей та шкільного приладдя. Шкільна форма обов’язково.

  В кожному класі чи групі дитсадка – не більше 10 дітей. Не перевантажувати групи та класи – це наше непорушне правило.

  Так, ми надаємо нашим учням усі необхідні навчальні матеріали. Право обрати в канцтоварній крамниці улюблену ручку чи зошит залишаємо за вами 🙂

  Кожен наш випускник отримує атестат про середню освіту державного зразка. Також є додаткова можливість: отримати диплом про повну середню освіту міжнародного зразка.

  Дні відкритих дверей відбуватимуться двічі на рік. Усі батьки, яким цікаво побачити процес навчання зсередини, будуть запрошені в гості. Ви матимете змогу провести у школі цілий день, спостерігаючи за заняттями.

  Так, основна програма передбачає групові та індивідуальні заняття з психологом та логопедом на вимогу і з дозволу від батьків.

  Так, звісно: ми забезпечуємо наших вихованців збалансованим харчуванням. У садочку – п’ятиразовим, у школі – чотириразовим. Записуючи дитину до нашого навчального комплексу, батьки можуть вказати яке саме харчування їй потрібне.

  Так, у навчальному комплексі буде басейн. Для вихованців нашого закладу відвідування басейну включено у вартість навчання. Для учасників позашкільних занять він працюватиме в години після навчального процесу за додаткову вартість.

  А ще на території комплексу планується футбольне поле, тенісний корт та ще багато цікавого. Не будемо розкривати всі карти 🙂

  Територія школи перебуває під охороною: її забезпечують камери спостереження та декілька постів з охоронцями. Потрапити на шкільну територію можна тільки за особистою карткою вихованця чи учня закладу. Батьки та довірені особи отримують перепустки.

  Так, у нас буде власна парковка. Також усім охочим запропонуємо розвозку вранці та ввечері. Розвозка буде здійснюватися за додаткову оплату.

  Хочете дізнатися більше про нашу школу? Напишіть на скриньку info@nsschool.com.ua листа з темою «Питання про навчання» – дамо всі відповіді!

  Є питання?