• Замовити дзвінок
 • 044 334 63 53
 • вул. Миру, 5, Петропавлівська Борщагівка, м. Київ
 • info@nsschool.com.ua
 • Часті запитання

  Запитання, які часто ставлять Міжнародній школі NSS

  Відкриття – у серпні 2020 року, а навчальний процес почнеться у вересні 2020 року. У травні проведемо День відкритих дверей, де всі охочі зможуть познайомиться з навчальним комплексом та нашою командою.

  Так, школа має державну ліцензію – кажучи офіційною мовою, «на право провадити освітню діяльність у сфері дошкільної освіти та загальної середньої освіти (початкової загальної освіти, базової загальної середньої освіти, повної загальної середньої освіти)». Етапи навчання такі: дитячий садочок (від 3 до 6 років), початкова школа (1-4 клас), середня школа (5-9 клас) і старша школа (10-12 клас).

  Набір на 2020/2021 навчальний рік проводиться лише до садочка, молодшої та середньої школи.  Набір до старшої школи планується з 2021/2022 навчального року.

  Так, ми забезпечуємо 50% шкільної програми саме англійською мовою. А ще до кожного класу прикріплений англомовний педагог-куратор. Заняття з англійської мови відбуватимуться тільки з носієм мови, і на них також присутній англомовний куратор. Він буде супроводжувати учнів впродовж всього дня. Вільне спілкування між учнями і вчителями відбуватиметься переважно англійською мовою.

  Так, кожен учень разом із батьками може обрати для вивчення другу іноземну мову: французьку, німецьку або іспанську. Вивчення другої іноземної мови входить у вартість навчання.

  Так, у нашій школі діє цілодобова політика відкритої реєстрації. Тож хай би які обставини склалися у вашій сім’ї, ви завжди можете привести дитину до нас, не чекаючи на початок нового навчального року у вересні. Ми приймаємо нових вихованців до садочка та учнів  до школи у будь-який час протягом навчального року.

  Діти, які будуть зараховані до груп дошкільної підготовки та до першого класу, беруть участь у співбесідах з педагогами та психологом. Вступне тестування займає не більше 30 хвилин.

  Ті, хто вступає до 2-4 класів, мають пройти співбесіди на рівень академічних знань зі шкільних предметів. Звісно, рівень академічної підготовки дитини є одним із критеріїв – але він не є вирішальним.

  Ми заохочуємо наших учнів носити шкільну форму, адже гарний фірмовий одяг – це частина іміджу навчального закладу. Дизайн костюмів спеціально для нашої школи розробляє український дизайнер. Ми також запропонуємо школярам різноманітний вибір шкільних іміджевих речей та шкільного приладдя. Але носити шкільну форму не обов’язково.

  В кожному класі чи групі дитсадка – не більше 18 дітей. Не перевантажувати групи та класи – це наше непорушне правило.

  Так, ми надаємо нашим учням усі необхідні навчальні матеріали. Право обрати в канцтоварній крамниці улюблену ручку чи зошит залишаємо за вами 🙂

  Кожен наш випускник отримує атестат про середню освіту державного зразка. Також є додаткова можливість: отримати диплом про повну середню освіту міжнародного зразка.

  Дні відкритих дверей відбуватимуться двічі на рік. Усі батьки, яким цікаво побачити процес навчання зсередини, будуть запрошені в гості. Ви матимете змогу провести у школі цілий день, спостерігаючи за заняттями.

  Так, основна програма передбачає групові та індивідуальні заняття з психологом та логопедом на вимогу і з дозволу від батьків.

  Так, звісно: ми забезпечуємо наших вихованців збалансованим харчуванням. У садочку – п’ятиразовим, у школі – трьохразовим. Записуючи дитину до нашого навчального комплексу, батьки можуть вказати яке саме харчування їй потрібне.

  Так, у навчальному комплексі буде басейн. Для вихованців нашого закладу відвідування басейну включено у вартість навчання. Для учасників позашкільних занять він працюватиме в години після навчального процесу за додаткову вартість.

  А ще на території комплексу планується футбольне поле, тенісний корт та ще багато цікавого. Не будемо розкривати всі карти 🙂

  Територія школи перебуває під охороною: її забезпечують камери спостереження та декілька постів з охоронцями. Потрапити на шкільну територію можна тільки за особистою карткою вихованця чи учня закладу. Батьки та довірені особи отримують перепустки.

  Так, у нас буде власна парковка. Також усім охочим запропонуємо розвозку вранці та ввечері. Розвозка буде здійснюватися за додаткову оплату.

  Хочете дізнатися більше про нашу школу? Напишіть на скриньку info@nsschool.com.ua листа з темою «Питання про навчання» – дамо всі відповіді!

  Є питання?